Rihanna Yeniden Armani'de

Kategori: GÜNCEL HABER ,MARKALAR 21.1.2012 tarihinde  Modazon tarafından eklendi
Etiketler: Moda ,Tasarım ,Koleksiyon ,Marka ,2012 ,Rihanna ,Emporio Armani

Moda dünyasında marka ile ünlü isimlerin birlikteliği tüm hızıyla devam ediyor!.. Beklentileri boşa çıkarmayan isimler markaların yüzü oluyor!..

Çıktığı ilk günden bu yana popülerliği artan Rihanna’ nın müziksektöründeki başarısı elbette ki tartışmasız. Çok küçük yaşlarda ünlü müzik direktörü Jay Z tarafından keşfedilen Barbodoslu şarkıcı yıllar geçtikçe seksepalitesini arttırdı ve belki de o zamanlarda da içinde bulunan asi ruhunu daha fazla gözler önüne sermeye başladı. İnsanların müziğine, fiziğine veyaptıklarına ola ilgisinin artışıyla, ünlü markalar da Rihanna’nın peşinden koşmaya başladı.

Düzgün fiziği ve güzelliği ile de hepimizin hayranlık duyduğu şarkıcı, Nike, Clinique,  Procter & Gamble, Gucci ve Nivea gibi markalarda çeşitli konularda işbirlikleri ve sponsorluk anlaşmaları yaparak, imajının kalitesini arttırmış oldu. Son olarak geçtiğimiz sene Eylül ayında Armani ile beraber çalışarak markanın 2011 sonbahar/kış koleksiyonunun yüzü Megan Fox’u tahtından etti. Armani’ nin iç çamaşır ve jeanlerinin kampanya yüzü olan ve kendi adına kapsül bir koleksiyon da oluşturan Rihanna, tasarladığı siyah deri ceketi, leopar desenli çantası, dantel iç çamaşırları ve tişört ile jeanden oluşan koleksiyonuyla büyük ilgi gördü.

Bu ortalıktan epeyli memnun kalan Armani, bu sene de Rihanna ile beraber yürüttüğü çalışmlarına devam etme kararı aldı. Reklam çekimleri için dar Armani kot ve kısa bluz giyerek bir yandan markanın Armani Jeans koleksiyonunu, bir yandan da kendi adına oluşturulmuş Emporio Armani iç çamaşır koleksiyonlarını tanıttı.

Ünlü fotoğrafçılar Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından Dublin’ de siyah beyaz olarak çekilen reklam fotoğraflarında, Rihanna’nın son dönemdeki kliplerinde de hakim olan seksapel ve provakatif hava doğal bir biçimde ortaya çıkartılmış. Son olarak sarışın ve kısa saçlarıyla gördüğümüz şarkıcı, bu kampanyada kahküllü, orta boydaki koyu renk saçlarıyla karşımıza çıkıyor ki, fotoğraflardaki masum ifade de bizce buradan geliyor.

Yazı; Selin Çetinkaya

 

KATKIDA BULUN

Fotoğraf Ekle!
Paylaş!